مجله علمی پژوهشی فیزیولوژی گیاهان زراعی- درباره نشریه
معرفی نشریه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

به نام ایزد یکتا

نشریه علمی فیزیولوژی گیاهان زراعی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز به منظور گسترش و نشر فعالیت های علمی و پژوهشی محققان، دانشجویان و اساتید به زبان فارسی از بهار 1388 شروع به کار نموده است. تناوب انتشار نشریه به صورت فصلنامه و به صورت چاپی- الکترونیکی منتشر می گردد.

با توجه به اینکه این فصلنامه با هدف تبادل اطلاعات علمی بین دانشجویان، پژوهشگران و اساتید دانشگاه و مدیران اجرایی کشور در حوزه موضوعی فیزیولوژی گیاهان زراعی منتشر می گردد لذا دسترسی به مقالات این فصلنامه به صورت کاملا رایگان بوده و از سیاست دسترسی آزاد (Open Access) پیروی می کند تا به عنوان یک منبع با ارزش در اختیار محققین قرار گیرد.

  

اعتبار علمی نشریه در هفتاد ویکمین جلسه بررسی و تایید مجلات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مورخ 89/07/5 مورد بررسی و طی مجوز 88/276275  حائز دریافت درجه علمی- پژوهشی گردید . همچنین این نشریه به استناد نامه شماره 3/18/51926 مورخ 1392/04/05 کمیسیون نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از شماره تابستان 1392 موفق به کسب رتبه علمی-پژوهشی گردید.

با توجه به سیاست تیم هیات تحریریه نشریه در راستای نمایه سازی نشریه در پایگاههای معتبر داخلی و خارجی، این نشریه  در حال حاضر در پایگاه های مختلفی همچون پایگاه استنادی علوم ایران و جهان اسلام(ISC) ، پایگاه اطلاعاتی جهاد دانشگاهی(SID)، Magiran، Google Scholar و ... نمایه می شود.


 

نشانی مطلب در وبگاه مجله علمی پژوهشی فیزیولوژی گیاهان زراعی:
http://cpj.iauahvaz.ac.ir/find.php?item=1.40.13.fa
برگشت به اصل مطلب